Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dodatkowe środki finansowe na "Remont drogi powiatowej nr 1862B na odcinku Grabowo- Konopki Białystok"

Data publikacji: 2018-11-20, Data modyfikacji: 2018-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu wczorajszym tj. 19 listopada 2018 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku nastąpiło podpisanie umowy na dofinansowanie środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania „Remont drogi powiatowej nr 1862B na odcinku Grabowo- Konopki Białystok” realizowanego w ramach programu wieloletniego pod nazwą „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Powiat kolneński reprezentowali  Pan Starosta Stanisław Wiszowaty, Wicestarosta Pan Robert Wacław Nadara i Skarbnik Powiatu Pani Dorota Waszkiewicz. Wojewoda Podlaski Pan Bohdan Paszkowski udzielił dotacji celowej z budżetu państwa w wysokości 433 225,68 zł., w ramach działu 600 – Transport i łączność, rozdziału 60014 – Drogi publiczne, powiatowe,  Całkowita wartość zadania – 875 000,00 zł., w tym wartość kosztów kwalifikowalnych zadnia objętych dofinansowaniem w kwocie 866 451,36 zł. Środki własne – 441 774,32zł. , w tym dofinansowanie  z województwa podlaskiego i gminy Grabowo.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/502-podpisanie-umowy-na-remont-drogi-powiatowej-nr-1862b-na-odcinku-grabowo-konopki-bialystok
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola