Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Droga powiatowa Rudka Skroda oddana do użytku

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 31 października 2018 roku zakończone zostały roboty budowlane nad realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1892 B od drogi woj. Nr 648 – Rudka Skroda” wykonanych przez firmę Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Łomży. W ramach zadania wykonano nową nawierzchnię jezdni na odcinku o łącznej długości 1317 mb o szer. zmiennej 5-5,5 m z betonu asfaltowego, pobocza o szer. 0,75 m, zjazdy gospodarcze z betonu asfaltowego, przepusty oraz oczyszczone zostały rowy przydrożne. Wartość inwestycji wyniosła 1 020 886,15 zł. Zadanie realizowane było ze środków własnych Powiatu Kolneńskiego oraz dotacji celowej w wysokości 50 tys. zł z budżetu Gminy Mały Płock oraz współfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach „Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej” w wysokości 468 124,00 zł.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/496-droga-powiatowa-rudka-skroda-oddana-do-uzytku
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola