Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jagna Wiszniewska nowym dyrektorem operacyjnym Telewizji WP, Kinga Molska kierownikiem ds. autopromocji

Data publikacji: 2017-09-27, Data modyfikacji: 2017-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Jagna Wiszniewska nowym dyrektorem operacyjnym Telewizji WP, Kinga Molska kierownikiem ds. autopromocji

Jagna Wiszniewska awansowała na stanowisko dyrektora operacyjnego i dołączy do zespołu zarządzającego Telewizją WP. Zastąpi na tym stanowisku Daniela Czarneckiego, który odchodzi z Wirtualnej Polski.

Jagna Wiszniewska związana jest z Telewizją WP od 2016 roku. Do tej pory pełniła funkcję analityka programowego stacji, wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Puls.

Kinga Molska objęła nowe stanowisko – kierownika ds. autopromocji. Przed dołączeniem do WP pracowała w TVN. Przełożoną Kingi jest Barbara Bilińska, dyrektor programowa.

Zmiany wchodzą w życie od 1 października, wraz z połączeniem spółek WP1 Sp. z o.o. i Wirtualna Polska Media SA.

„To nie był łatwy czas dla dyrektora operacyjnego projektu. Dziękuję Danielowi za blisko roczne zaangażowanie w nasz telewizyjny startup. Zaczynaliśmy na szarym końcu, dziś coraz częściej jesteśmy numerem jeden na MUX8. Życzę Danielowi powodzenia w realizacji jego planów zawodowych w innym projekcie do którego odchodzi. Gratuluję Jagnie zasłużonego awansu, wiem że świetnie odnajdzie się w nowej roli.” – mówi Jacek Świderski, prezes Wirtualna Polska Media SA.

Wirtualna Polska SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Wirtualna Polska SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola