Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat Wójta Gminy Mały Płock w sprawie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Mały Płock informuje o możliwości ubiegania się o świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym tj.: stypendium szkolne. Stypendium szkolne przysługuje: uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych publicznych i niepublicznych, słuchaczom kolegium pracowników służb społecznych i wychowankom ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych umożliwiającym dzieciom i młodzieży realizację obowiązku nauki, zamieszkałym na terenie Gminy Mały Płock.

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/588-komunikat-wojta-gminy-maly-plock-w-sprawie-stypendium-szkolnego-w-roku-szkolnym-2018-2019
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola