Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mikrodotacje FIO 2018 w województwie podlaskim

Data publikacji: 2018-08-17, Data modyfikacji: 2018-08-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Mikrodotacje FIO 2018 w województwie podlaskim   Rozpoczynamy nabór do konkursu grantowego FIO, w którym można starać się o mikrodotacje na realizację inicjatyw społecznych. O dofinansowanie ubiegać się mogą organizacje pozarządowe, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grupy nieformalne i samopomocowe. Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli  i organizacji pozarządowych działających na terenie woj. Podlaskiego, będziemy dofinansowywać lokalne inicjatywy dotacjami w wysokości do 5 000zł. Projekty realizowane w ramach konkursu mogą dotyczyć edukacji (np. warsztaty, spotkania, kursy, szkolenia), kultury (zajęcia artystyczne, wystawy, koncerty w parkach), rekreacji i innych działań, które przyczynią się do zwiększenia zaangażowania organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w realizację oddolnych inicjatyw w środowisku lokalnym. Zapraszamy zainteresowanych konkursem do udziału w seminariach organizowanych przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Podczas seminarium dowiecie się na temat zasad aplikowania o środki. Szczegółowe informacje, terminy spotkań w powiatach, regulamin oraz formularz wniosku o dofinansowanie znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://mikrodotacjepodlaskie.pl/   Zapraszamy Zespół OWOP   Terminy spotkań informacyjnych Startujemy z funduszem Rozpoczynamy pierwszy nabór do konkursu grantowego Podlaski Inkubator Aktywności Społecznej, dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Będziemy wspierać lokalne inicjatywy dotacjami w wysokości do 5 000zł.  Zainteresowanych konkursem zapraszamy do udziału w seminariach organizowanych przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Na seminarium opowiemy o zasadach aplikowania o środki. Suwałki, 23.08.2018, godz. 10:00, ul. Noniewicza 91, godz. 16:00 Centrum Trójki, Kościuszki 71 Sejny, 23.08.2018, godz. 12:00, ul. Piłsudskiego 34 Siemiatycze, 23.08.2018, godz. 15:45, Starostwo Powiatowe, ul. Piłsudskiego 3 Mońki, 24.08.2018, godz. 9:00, Starostwo Powiatowe, Al. Niepodległości 3 Zambrów, 28.08.2018, godz. 12:00, ul. Legionowa 9 lok. 3 (LGD Brama na Bagna) Sokółka, 28.08.2018, godz. 15:30, Sokólskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Plac Kościuszki 26 Kolno, 28.08.2018, 11:00, świetlica w Zabielu, Zabiele 165 Łomża, 29.08.2018, 15:30, Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 7 Wysokie Mazowieckie. 24.08.2018, 12:00 Ciechanowiec, OKIS ul. Mostowa 6 Białystok Hajnówka Wkrótce uzupełnimy informacje o miejsca spotkań. Przyjdź i sprawdź jak to działa Działasz w młodej organizacji pozarządowej, w grupie nieformalnej lub samopomocowej? Ty i Twoi znajomi macie głowy pełne pomysłów, ale brakuje Wam funduszy na ich zrealizowanie? Sprawdź jak zdobyć mikrodotacje i zaangażować środowisko lokalne.  Możecie realizować projekty edukacyjne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne i wiele, wiele innych. Finansowane będą takie działania jak na przykład: warsztaty, spotkania, kursy, szkolenia, zajęcia artystyczne, wystawy, koncerty.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/458-mikrodotacje-fio-2018-w-wojewodztwie-podlaskim
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola