Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy plac manewrowy do nauki jazdy kategorii "T" dla uczniów ZST w Kolnie

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 w Zespole Szkół Technicznych w Kolnie realizowany jest Projekt pt. „Lepszy Start”. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych przez 63 uczniów poprzez udział w dodatkowych zajęciach dydaktyczno – wychowawczych oraz podniesienie kompetencji zawodowych przez 43 uczniów i 6 nauczycieli poprzez udział w stażach zawodowych w przedsiębiorstwach w województwie podlaskim i poza województwem. Ponadto w ramach realizacji projektu został utworzony Ośrodek Szkolenia Kierowców w zakresie kategorii T. Aby uczniowie mogli doskonalić umiejętności na byłym boisku szkolnym położono warstwę bitumiczną, wymalowano linie i ustawiono słupki do szkolenia. Dodatkowo do celów szkoleniowych zakupiono przyczepę rolniczą o ładowności 7t, postprocesory do obrabiarek sterowanych magnetycznie i stół magnetyczny. Całkowity koszt projektu wyniósł 829 tyś. zł.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/452-nowy-plac-manewrowy-do-nauki-jazdy-kategorii-t-dla-uczniow-zst-w-kolnie
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola