Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Początek Roku Szkolnego

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
I znowu się zaczęło. Wczesne pobudki, mniej wolnego czasu i przede wszystkim konieczność walki o jak najlepsze wyniki w nauce – 3 września uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Kolnie oraz Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie.   W trakcie inauguracji nowego roku szkolnego Starosta Kolneński p. Stanisław Wiszowaty uczestniczył w spotkaniu organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Kolnie. Natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w apelu uczestniczyli Wicestarosta Kolneński p. Robert Wacław Nadara oraz Sławomir Zalewski Dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty.  Wicestarosta oficjalnie podziękował za prace dotychczasowemu dyrektorowi szkoły panu Józefowi Chodnickiemu i ogłosił, że od pierwszego września 2018 roku Zarząd Powiatu Kolneńskiego obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Kolnie powierzył p. Zdzisławowi Śliweckiemu. Nowy dyrektor powołał wicedyrektora szkoły, którą została p. Katarzyna, Małgorzata Pikulińska.   Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na krótkie spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/465-poczatek-roku-szkolnego
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola