Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiatowy Turniej Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim, Romanie Dmowskim i Ignacym Janie Paderewskim

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół Szkół Technicznych w Kolnie i Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Kolnie serdecznie zapraszają na „Powiatowy Turniej Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim, Romanie Dmowskim i Ignacym Janie Paderewskim” Termin: 24 październik 2018 r. godz. 900 -1200 Sala Gimnastyczna ZST w Kolnie, ul. Teofila Kubraka 6Turniej jest zorganizowany z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.W Turnieju mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych powiatu kolneńskiego (branżowych, techników, liceów) oraz młodzież skupiona przy domach kultury, świetlicach i stowarzyszeniach w powiecie kolneńskim.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/487-powiatowy-turniej-wiedzy-o-marszalku-jozefie-pilsudskim-romanie-dmowskim-i-ignacym-janie-paderewskim
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola