Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekt "Klub Seniora" w Gminie Mały Płock

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Mały Płock Józef Dymerski oraz skarbnik Małgorzata Kućko 4 września 2018 roku podpisali umowę w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego z Marszałkiem Jerzym Leszczyńskim i wicemarszałkami Anną Naszkiewicz i Maciejem Żywno. Zdaniem wójta Józefa Dymerskiego w gminie brakowało miejsca, gdzie mogliby się spotykać seniorzy. Dzięki dotacji powstanie w Małym Płocku klub seniora, skierowany do osób starszych i niepełnosprawnych. Będą tam prowadzone zajęcia z psychologiem, prawnikiem, warsztaty kulinarne, zajęcia ruchowe, plastyczne (robótki ręczne) i teatralno-muzyczne. Planowane są wyjazdy: do kina, teatru, na Mazury i spotkania w ramach klubu.

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/597-projekt-klub-seniora-w-gminie-maly-plock
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola