Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Seniorzy w Małym Płocku uczą się na kursach informatyki. Są bardziej zdyscyplinowani i pilniejsi niż ludzie młodzi.

Data publikacji: 2018-09-21, Data modyfikacji: 2018-09-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 20 września 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Płocku rozpoczęła się realizacja projektu „CYFROWY SENIOR” realizowanego przez Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej oraz Partner projektu – Łomżyńska Rada FSNT NOT w Łomży. Uczestnikami projektu jest 10 osób z Naszej Gminy. Projekt polega na zdobyciu przez osoby powyżej 65 roku życia, dodatkowych kompetencji cyfrowych. Program szkoleń obejmuje m.in. obsługę poczty elektronicznej, umiejętności serfowania po Internecie, korzystania z Fecebooka, YouTube’a oraz rozwijających się e-usług, w szczególności administracji publicznej oraz w bankach.  Zajęcia są tak skonstruowane, aby w ich realizację włączyć aktywne formy spędzania czasu, przeplatane nauką obsługi komputera przede wszystkim osoby pozostające już poza głównym nurtem życia zawodowego.

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/606-seniorzy-w-malym-plocku-ucza-sie-na-kursach-informatyki-sa-bardziej-zdyscyplinowani-i-pilniejsi-niz-ludzie-mlodzi
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola