Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TURNUS SPORTOWY Z ELEMENTAMI PIERWSZEJ POMOCY

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Głównym celem realizacji przedsięwzięcia była popularyzacja odpowiednich postaw i reakcji społecznych wśród młodzieży oraz udoskonalanie umiejętności udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Turnus organizowali: Kolneńska Grupa Pierwszej Pomocy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie, Zespół Szkół Technicznych im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Kolnie, Gmina Kolno oraz Firma RobMed – Robert Niebrzydowski. Współorganizatorzy to: OSP Kolno, Bank Spółdzielczy w Kolnie, Starostwo Powiatowe w Kolnie, Grupa Ratownicza Medival Białystok, Strzelnica sportowa Grajewo, Radosław Zyskowski, Wojciech Jermacz – przewodniczący Rady Gminy w Kolnie, Michał Karwowski oraz Piotr Gębarski. W zawodach wzięło udział 16 drużyn z terenu Powiatu Kolneńskiego. Patronat nad wydarzeniem objęli: Wójt Gminy Kolno- Józef Bogdan Wiśniewski, Starosta Kolneński- Stanisław Wiszowaty oraz Bank Spółdzielczy w Kolnie. Zawody składały się z dwóch części: rozgrywek sportowo-survivalowych oraz ćwiczeń ratowniczych. Wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia otrzymali medale za udział w zawodach, zaś zwycięzcy puchary, nagrody i dyplomy. Miejsce pierwsze zdobyli: Gabriela Fiertek, Gabriela Banach oraz Bartosz Cwalina, miejsce drugie: Łukasz Truskolaski, Weronika Filipkowska i Weronika Bednarska z ILO w Kolnie oraz miejsce trzecie: Jakub Banach, Hubert Gutowski, Kacper Rutkowski z ZST w Kolnie. Turnus Sportowy z Elementami Pierwszej Pomocy to atrakcyjna impreza, która niezwykle podoba się młodzieży, dlatego też warto propagować tego typu przedsięwzięcia. Dziękujemy, że byliście z nami

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/493-turnus-sportowy-z-elementami-pierwszej-pomocy
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola