Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Usługi Hydrauliczne najwyżeszej jakości !

 

Jesteśmy firmą hydrauliczno-instalacyjną z Kolna. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług z zakresu instalacji sanitarnych, w szczególności wewnętrznych instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.
Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych administracji, oraz małych i dużych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.
Bogate doświadczenie, szeroki zakres usług oraz konkurencyjne ceny czynią nas liderem w dziedzinie usług hydraulicznych.
Każde zlecenie jest dla nas nietypowe, ponieważ spełniamy wymagania naszych klientów. Chętnie doradzamy przy zakupie najodpowiedniejszych materiałów i technologii.
Umawiamy się na spotkanie w miejscu wykonania pracy, zapoznajemy się wtedy z zakresem prac do wykonania i służymy radą.

 

 

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt hydmar_kolno@interia.pl Tel. 503937762

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola