Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W miejscowości Kąty dokonano modernizacji drogi wojewódzkiej nr 648

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
W miejscowości Kąty w oparciu o dobrą współpracę z zarządem dróg wojewódzkich na drodze nr 648 (przebieg drogi wojewódzkiej Stawiski – Nowogród) dokonano modernizacji tejże drogi, położono nową nawierzchnię bitumiczną i oznakowano drogę nowymi znakami pionowymi i poziomymi. W okolicach szkoły podstawowej w Kątach wyznaczoną bezpieczne przejście dla pieszych do szkoły, oraz zbudowano nowe chodniki przy których zamontowano barierki ochronne, które mają zapewnić bezpieczeństwo w drodze do szkoły.

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/567-w-miejscowosci-katy-dokonano-modernizacji-drogi-wojewodzkiej-nr-648
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola