Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W poniedziałek 08.10.2018 r. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze"

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W poniedziałek 08.10.2018 r. o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury ul. ks. Tadeusza Ciborowskiego 38 w Małym Płocku odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze" organizowane przez Ministerstwo Środowiska.

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/618-w-poniedzialek-08-10-2018-r-odbedzie-sie-spotkanie-informacyjne-w-ramach-programu-priorytetowego-czyste-powietrze
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola