Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie do udziału w spotkaniu przedstawicieli organizacji pozarządowych

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie województwa podlaskiego, oraz wszystkich zainteresowanych, do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym zasadom realizacji programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2019 roku. W najbliższym czasie zostaną ogłoszone pierwsze konkursy w ramach rządowego programu dotacyjnego FIO na 2019 rok. W związku z tym, z inicjatywy Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w całym kraju zostaną przeprowadzone spotkania informacyjne skierowane do potencjalnych oferentów, czyli organizacji zainteresowanych konkursami w ramach FIO.Nasze spotkanie odbędzie się 13 grudnia br. w Sali Kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel NIW – CRSO, który przedstawi założenia oraz zasady uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2019. Jednocześnie zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie informacji o spotkaniu wśród organizacji pozarządowych – potencjalnych zainteresowanych programem.Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie obecności do dn. 11 grudnia mailowo na adres: tmadras@bialystok.uw.gov.pl.Temat spotkania: Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2019 rokuAgenda: omówienie regulaminu FIO na 2019 rok przez przedstawiciela NIW – CRSO, a następnie pytania i dyskusja na ten temat.Miejsce i termin: Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3, Sala Kolumnowa (I piętro), 13 grudnia 2018, początek o godzinie 11.00.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/507-zaproszenie-do-udzialy-w-spotkaniu-przedstawicieli-organizacji-pozarzadowych
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola