Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zestawienie wniosków, jakie można składać przez portal empatia.mpips.gov.pl

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Banki przez które można wysłać: wniosek 500+ / wniosek SDS oraz przez który Bank można założyć Profil Zaufany Lp. Banki: skrót 300+ (SDS) 500+ (SW) Profil Zaufany (PZ) 1 Alior Bank S.A. ALB Tak Tak nie dotyczy 2 Bank PKO BP PKO Tak Tak Tak 3 Bank PKO BP / Inteligo PKO Tak Tak Tak 4 Bank Pocztowy S.A. POC Tak Tak nie dotyczy 5 Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. BPS Tak Tak nie dotyczy 6 Bank Zachodni WBK S.A WBK nie dotyczy Tak Tak 7 BGŻ BNP Paribas S.A BNP nie dotyczy Tak nie dotyczy 8 Credit Agricole Bank Polska S.A. CRE Tak Tak nie dotyczy 9 Euro Bank S.A. EUR nie dotyczy Tak nie dotyczy 10 Getin Noble Bank S.A. GET Tak Tak nie dotyczy 11 ING Bank Śląski S.A. ING Tak Tak Tak 12 mBank S.A. MBK Tak Tak Tak 13 Millennium S.A MIL Tak Tak Tak 14 Nest Bank S.A. FMB Tak Tak nie dotyczy 15 PEKAO S.A. PEO Tak Tak Tak 16 PLUS BANK S.A. PLU nie dotyczy Tak nie dotyczy 17 Raiffeisen Bank Polska S.A. RAI nie dotyczy Tak nie dotyczy 18 SGB-Bank S.A. SGB Tak Tak nie dotyczy 19 ZUS ZUS nie dotyczy Tak nie dotyczy 20 Envelo   nie dotyczy nie dotyczy Tak

Pełna treść wiadomości na: malyplock.pl/index.php/wiadomosci/569-zestawienie-wnioskow-jakie-mozna-skladac-przez-portal-empatia-mpips-gov-pl-2
malyplock.pl, Źródło artykułu: malyplock.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola