Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

3 tysiące zł- tyle gmina Stawiski może zapłacić za ulotki burmistrza

Data publikacji: 2014-10-30, Data modyfikacji: 2014-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
s6Y8nQLo-CM{/youtube} Wczoraj odbyła się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Gminy Stawiski. Ta ostatnia sesja nie zapowiadała się na taką burzliwą wymianę zdań, jednak życie potrafi zaskakiwać. Przewodnicząca Rady wielokrotnie próbowała zaprowadzić porządek, swoim podniesionym tonem bezradnie upominała radnych. Burmistrz udzielał lekcji dotyczącej składu samorządu, miał zastrzeżenia, co do palca Chojnowskiego ten z kolei twierdzi, że palca nie użył i nie rozumie, dlaczego gmina została obciążona tak ogromnymi kosztami kilku ulotek formatu A4.

Pełna treść wiadomości na: http://www.kolno24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6145:3-tysice-z-tyle-gmina-stawiski-moe-zapaci-za-ulotki-burmistrza&catid=43:gminypowiat&Itemid=70
kolno24.pl, Źródło artykułu: kolno24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola