Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Tynki Cementowo-Wapienne Kolno(Stawiski-Turośl-Mały Płock,Grabowo)Białystok

 

Tynki Kolno(Stawiski-Turośl-Mały Płock,Grabowo)Białystok-Tynki Tradycyjne(Cementowo-Wapienne)-Białystok-Kolno(Stawiski-Turośl-Mały Płock,Grabowo). Firma z wieloletnim doświadczeniem i referencjami wykona TYNKI TRADYCYJNE(cementowo-wapienne)-Białystok/Sokółka/Mońki/Augustów/Grajewo, TYNKI WEWNĘTRZNE(Maszynowe)-Białystok/Kolno/Sokółka. Zapewniamy pełen profesjonalizm, szybki okres realizacji zleceń, fachowe doradztwo oraz 3 lata gwarancji na wykonane prace! Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie Europejskim! Zapraszamy do obejrzenia naszych prac w obiektach przez nas wykonanych! Prace wykonujemy na terenie Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur!

Kontakt

Tel. kontaktowy.Marek,606-190-118

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola