Ćwiczyć każdy może
Data publikacji: 2014-06-09, Data modyfikacji: 2014-06-09
W piątek i sobotę Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie gościło na swoich włościach liczną grupę nauczycieli wychowania fizycznego z woj. podlaskiego. Konferencję metodyczną pod tytułowym hasłem zorganizowało Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Dwudniowy program był dosyć obszerny, stąd skupie się na I dniu, relacja z II dnia w następnym artykule.
Pełna treść wiadomości na: http://www.kolno24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5553:-wiczy-kady-moe-&catid=70:sport-w-regionie&Itemid=231
kolno24.pl, Źródło artykułu: kolno24.pl