Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania informacyjno-szkoleniowe na temat sprawozdawczości z realizacji zadań publicznych należących do Województwa Podlaskiego, 4 i 15 pażdziernika 2018 r.

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych realizujących zadania publiczne należące do Województwa Podlaskiego w 2018 r. na spotkania dotyczące prawidłowego rozliczenia merytorycznego i finansowego projektów. Spotkania odbędą się w następujących terminach: - 4 października 2018 r. godz. 12:00 – 15:00, sala 115, ul. Wyszyńskiego 1 w Białymstoku, - 15 października 2018 r. godz. 16:00 – 18:00, sala 115, ul. Wyszyńskiego 1 w Białymstoku.   Na spotkaniach poruszone będą następujące zagadnienia: - opisy osiągniętych wskaźników celów i rezultatów zadania publicznego, - prawidłowe rozliczenie finansowe, w tym: terminowość wydatków i opisy dokumentów księgowych, - załączniki merytorycznego rozliczenia zadania publicznego dołączone do sprawozdania,   Ponadto zaprezentowany zostanie Harmonogram Otwartych konkursów Ofert 2019 w poszczególnych priorytetowych zadaniach publicznych należących do Województwa Podlaskiego oraz nowe wzory ofert, umów i sprawozdań, które wejdą w życie w listopadzie 2018 r.   Szkolenia poprowadzi dr Eliza Szadkowska – Pełnomocnik Zarządu Województwa ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, prawnik, specjalista w sprawach działalności pożytku publicznego.   Aby zgłosić się na szkolenie, należy przesłać e-mail na adres: eliza.szadkowska@wrotapodlasia.pl  z podaniem, terminu, liczby osób oraz organizacji zgłaszającej.

Pełna treść wiadomości na: powiatkolno.pl/index.php/dla-mieszkancow/482-spotkania-informacyjno-szkoleniowe-na-temat-sprawozdawczosci-z-realizacji-zadan-publicznych-nalezacych-do-wojewodztwa-podlaskiego-4-i-15-pazdziernika-2018-r
powiatkolno.pl, Źródło artykułu: powiatkolno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolneński - powiat w zachodniej części  województwa podlaskiego z siedzibą w Kolnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grabowo, Kolno, Mały Płock, Turośl i Stawiski zajmując powierzchnię 939,73 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Pisa ze szlakiem kajakowym, rezerwat przyrody Ciemny Kąt, obszar chronionego krajobrazu Równina Kurpiowska i Dolina Dolnej Narwi, Puszcza Kurpiowska oraz liczne pomniki przyrody. Do atrakcji turystycznych zalicza się Izby Regionalne w Domu Kultury w Kolnie i Turośli oraz liczne zabytkowe kościoły np. w Kolnie, Małym Płocku, Turośli czy Stawisku.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie; teren powiatu posiada predyspozycje do rozwoju rolnictwa ekologicznego.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 63.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola